Друк

Kolbe Energy розширює парк лісозаготівельної техніки

На сьогоднішній день Kolbe Energy одна з перших компаній, яка починає проводити заготівлю деревини за сучасними європейськими технологіями в Україні. Компанія придбала техніку кращих передових виробників світового масштабу, а саме харвестер, що складається з системи машин: екскаватора JCB JS 240 LC і харвестерні головки PONSSE H7, які поєднуються за своїми технічними характеристиками, і здатні працювати одним комплексом, виконуючи цілий ряд лісозаготівельних робіт. Серед цих робіт: валка дерев діаметром до 65 см, очищення від сучків, гілля, розкряжування, переміщення їх до місця зберігання.

Ця техніка, заміщує важку фізичну працю, підвищує продуктивність праці і дозволяє дбайливо використовувати природні ресурси.

Кабіна виготовлена за всіма нормами охорони праці, в якій машиніст почувається безпечно, комфортно і затишно. В наявності клімат-контроль, ергономічне робоче крісло, стерео-система, комп'ютер, що дозволяє вести електронний облік роботи, з віддаленим доступом.

У березні - квітні 2013 року відбувалась комплектація двох машин JCB і PONSSE в одну - харвестер, а 25 - 26 квітня 2013 року були проведені налаштування і пуск машини в роботу в реальних лісових умовах. Роботи проводилися фахівцями високого рівня, представниками компанії PONSSE Миколою Чернуцкім, Сергіем Горошниковим, за допомогою керівника служби сервісу JCB CML Олександра Кучера.

27 квітня 2013р. під керівництвом компанії Kolbe Energy, за допомогою керівництва Боярської ЛОС, гол. лісничого А. Шевчука, нач. ЛЗК В. Невмержицького на території Плесецького лісництва, була проведена демонстраційна робота харвестера для працівників лісового господарства, педагогічного складу Національного університету біоресурсів і природокористування України, в присутності потенційних замовників з лісозаготівлі і майбутніх партнерів. Всі присутні були приємно здивовані побаченим і проявили величезний інтерес до лісозаготівельної техніки, свідченням чого стала велика кількість питань до представників компанії PONSSE і до наших співробітників по можливостям використання і експлуатації техніки.